قوانین ثبت نام آزمون پی تی ای PTE

ووچر آزمون پی تی ای چیست؟

شما با خرید ووچر پیرسون یک کد دریافت خواهید کرد که با وارد کردن این کد در مرحله پرداخت سایت پیرسون میتوانیدثبت نام خود را کامل کنید.

ووچر ها نسبت به پرداخت با کردیت کارت هزینه ای کمتری دارند چرا که ووچر ها حداکثر یک (البته با پرداخت مبلغی میتوانید تازیخ ووچر را نمدید کنید) سال زمان برای استفاده دارند و همچنین در صورت کنسل کردن آزمون (PTE)  پیرسون هیج مبلغی را به شما عودت نمی دهد. 

ووچرقابل استرداد چیست؟

ووچر های با قابلیت استرداد که در داخل سایت موجود میباشد به اینصورت هست که مبلغ ووچر توسط ما به شما عودت داده میشود.  البته این استرداد وجه شامل یک سری قوانین میباشد. 

قوانین استرداد وجه و تغییر تاریخ؟

قوانین تغییر تاریخ یا کنسل کردن آزمون پی تی ای (PTE) به این شکل میباشد که شما برای تغییر تاریخ آزمون پی تی ای باید حداکثر تا 15 روز قبل اقدام کنید در غیر اینصورت اگر بین 8 تا 14 روز باقی مانده باشد باید 50 درصد مبلغ آزمون را پرداخت کنید و اگر کمتر از 7 روز مانده باشد باشد تمام مبلغ را پرداخت کنید توجه داشته باشید برای استرداد وجه باید حداقل یک ماه از زمان ووچر باقی مانده باشد.

مبلغ قابل استرداد بر اساس قیمت روز محاسبه میشود.

پرداخت با کردیت کارت؟

پرداخت با کردیت کارت آزمون پی تی ای محدودیت زمانی یک سال را ندارد. برای کنسل کردن آزمون پی تی ای و یا تغییر  تاریخ دادن آزمون مشابه قوانین ووچرمیباشد و بغییرازمحدودیت زمانی یک سال. 

مراحل ثبت نام آزمون پی تی ای (PTE)؟

برای ثبت نام آزمون ابتدا باید یک اکانت در سایت پیرسون ایجاد کنید. از اینجا میتوانید اکانت خود را در سایت Pearson پیرسون ایجاد کنید. 

پس از ساخت اکانت مراحل ثبت نام طبق عکس های ذیل ادامه دهید. 

  فیلم آموزش ثبت نام کلیک کنید

 

کمک نیاز دارید؟

واتس آپ : 0017473063006

تلفن :09121971533

تلفن ثابت :02122219874